top of page
me.jpg

ועד מיטיב

מלוגו  למותג 

קורס ליצירת בהירות והבנת ערך המותג שלך

נצא לדרך

top

הבנת הבעיה

המוטיבציה של תחילת הדרך מתחלפת בשגרה, התוכן לא ברור ולא באמת מסביר מה בכלל העסק עושה, כמה זה ייחודי, ואיך להסביר את הייחוד הזה בקלות.
נמאס כבר להשתמש באותם המסרים שכולם בתחום משתמשים בהם, אותן טקטיקות שיווק שראינו מיליון פעם. אותן שיחות מכירה לא נעימות ומרדף אחרי לקוחות.

זה גורם לספקות עצמיים לצאת החוצה ובגדול, העסק מתחיל לדעוך, התרבות הארגונית נשחקת, מגיעים לקוחות לא מדויקים שלא נעים לשרת…(מה שעוד יותר מגדיל את הספקות העצמיים) 

אז, מגיע רגע שבו בעל.ת העסק אומר.ת: ״בואו  נעשה מיתוג מחדש!״

אחרי עבודה של חודשים רבים מול מעצבים ומתכנתים, כמה עשרות אלפי שקלים והשקה נחמדה, יש לוגו חדש, צבע, צורה ואפילו אתר חדש יותר - אך משהו שם עדיין לא יושב כמו  שצריך. המיתוג שהוא לכאורה כן שלך ועדיין מנוכר.

הכל חוזר לקדמותו

אותה שחיקה, אותו חוסר בהירות.

שנתיים אחרי פתיחת העסק, משהו מרגיש תקוע.

אז למה זה קורה ?

רובינו ״נזכה״ לראות רק את התוצרים החיצוניים של המותג: לוגו, אתר, צבעים, אריזות וכו׳, אך אלו רק הפירות, יש חלק עצום שאינו נראה כלפי חוץ - החלק הזה הוא השורש, המקור והבסיס שכל עסק צריך כדי להפוך למותג.

מבלי להתייחס ברצינות לחלק של השורשים שנמצא מתחת לאדמה, אי אפשר לבנות מותג שבאמת מרגיש נכון ואותנטי , עם בידול וסיפור ייחודי, שמושך את הלקוחות המדוייקים לך.

Tree

LOGO

1

בקורס ״מלוגו למותג״ אנחנו יורדים לעומקים חדשים ומתייחסים למקור השורש ומזינים אותו כדי שימשיך לגדול, להתחזק ולעמוד בשינויים הקיימים וקורים בכל תחומי המקצוע. כלומר, אנחנו מבינים לעומק מי אתם, מה אתם עושים, מי הקהל שלכם ולמה מה שאתם עוסקים בו כל כך חשוב?

יהיה לכם את הבסיס לבנות מערך שיווק ומכירות שמצד אחד מאד אותנטי, ומהצד השני ממיר פניות רלוונטיות ללקוחות מצויינים.

בעקבות הבנה מעמיקה של הסיפור והערכים שלכם, יהיה לכם הרבה יותר קל לקבל החלטות בעסק.

תצאו עם מסמך מפורט וממוקד של המותג המתאר בדיוק מי אתם (חוסך זמן של הסברים, טעויות של חוסר הבנה) כך שיהיה קל לכל מי שיעבוד איתך בעסק -  ולהיות בטוחים שתקבלו חזרה זהות גרפית מדויקת ב- 100% למי שאתם.

בעקבות הקורס:

תחזקו את הביטחון העסקי שלכם במי שאתם ומה אתם עושים. תבינו לעומק מהי הבשורה והמתנה שאתם מביאים לעולם.

תזכרו שוב מדוע אתם עוסקים במה שאתם עוסקים (במקום להרגיש מתחזים)

תהיו מסוגלים למגנט לקוחות מדויקים יותר לעסק שלכם.

הקורס כולל:

קבוצה קטנה ואינטימית- עד 15 משתתפים

משימות בין המפגשים ("כיופי בית"), הכוללות עבודה משותפת

פגישת תשאול לפני הקורס להכרות אישית יותר

הגשת מסמך המיתוג וקבלת משוב מקצועי ממני 

מפגש פולואופ לאחר הקורס

הסילבוס –

מפגש 1: איך לגשת למחקר מיתוגי?

נלמד קצת על כוחו הבלתי נלאה של מיתוג ומדוע דווקא עסקים קטנים צריכים

להשתמש בו יותר, נכיר את הקנבס, כלי המחקר הכיפי שנעבוד איתו.

מפגש 2 : מיתוג פרסונלי ויצירת אמינות שיווקית

למה, מה ואיך?: בניית אבני היסוד של העסק -החזון, ערכים והמטרות.

 

מפגש 3: מי את.ה קהל נכבד

נלמד על העולם שאנו רוצות לראות, מיהם ה"מאמצים הראשונים שלו", מי הם הלקוחות האידיאלים שלנו ומה אני מבטיחה להם?

מפגש 4: מיטיב, מיטיב אבל איפה הכסף?

מהו ROI והאם בניית אסטרטגיה למיתוג שווה את ההשקעה? 

נטעם מהעולם המותג המיטיב העסקי עם מחקרי בוחן מהשטח ומודלים עסקים.

מפגש 5: אינטראקציות ותכלס

מאסטרטגיה לאימפלמנטציה ועוד מילים מפוצצות כאלה.. אך הכרחיות בעולם המיתוג.

 

מפגש 6: 

שיווק מבוסס תוכן, הדרך האורגנית להתחבר ללקוחות הקצה שלך. 

איך עושים זאת?

 

מפגש 7: היום שאחרי

הכנה לפרזנטציה וכלים דיגיטליים להמשך הדרך

מפגש 8: 

פרזנטציה והגשת מסמך תיאור מותג.

הדס דרכלי

מי אני ?

יזמת אופטימית, ממתגת הוליסטית וביישנית אמיצה. עוזרת לעסקים קטנים ובינוניים לפתח חשיבה מותגית ולהפוך מבעלי עסק למותג בועט ומיטיב. לאחר 20 שנות מיתוג ועיצוב לחברות גדולות בארץ ובחו"ל, פיתחתי את גישת ה"מיתוג המיטיב" ומאז אני מלווה מותגים המעוניינים גם להתפרנס וגם להיטיב – עם עצמם, עם הלקוחות שלהם ועם סביבת העבודה שלהם.

2020Header_website_edited_edited.jpg

לקבל בוסט של ביטחון עסקי שילך איתך לאורך זמן.


להיות מסוגל.ת לספר בקלות מה הייחודיות והבידול שלך.

לבנות מיתוג ממוקד שמייצג את המותג שלך ב-100%.

להיות מסוגל.ת למגנט אליך את הלקוחות המדויקים ביותר.

להכיר אפשרויות לחבר בין העולם העסקי למיטיב

כמה שווה לך…

ההשקעה שלך

במשך מעל עשור עבדתי עם חברות כמו קוקה קולה, NBC, רשת, מט"י סיסקו ועוד. כיום, אני עובדת בעיקר עם עסקים קטנים, מתוך רצון להנגיש את הידע החשוב הזה לכמה שיותר אנשים ומתוך הבנה שמאחורי כמעט כל מותג גדול עומד אדם אחד או שניים.

עלות הקורס: 2000 ש״ח

*ניתן לשלם בתשלומים

*ההשתתפות מותנית בשיחת התאמה

*מספר המקומות מוגבל ל-15 משתתפים בלבד.

*ניתן לבטל הרשמה עד שבוע לפני תחילת הקורס

לפני שהתחלנו את העבודה, אמנם ידעתי מה הכיוון שלי, מה אני רוצה פחות או יותר להשיג, אבל לא ידעתי להגדיר את זה ומה אני בדיוק עושה.
חששתי שזה יקח ממני הרבה משאבי זמן ועבודה כדי לעבור את התהליך. היו לי כשלושה או ארבעה לקוחות קבועים שעבדו איתי. בסיום התהליך איתך, הצלחתי להגדיר במשפט מה אני עושה ומה הערך המוסף שלי. הבנתי שאני המותג של עצמי ואני לא רוצה להיות חברה מנוכרת עם שם, אלא שהשם שלי יהיה השם של העסק. קיבלתי כיוון יותר ברור לאן אני הולכת, אם כי לא במאה אחוז, שזה בסדר:) וגם למדתי את הדברים האלה במהלך השנה עם עצמי. כיום יש לי לוגו, אתר, כרטיסי ביקור, יש לי מותג שאני גאה בו.

אני חושבת שאני במקום אחר לגמרי היום. מספר הלקוחות שלי עלה, אנשים מסתכלים לי על האתר כי הוא במקום הראשון בחיפוש בגוגל, ולאחרונה סגרתי את העסקה הרווחית ביותר שהייתה לי בעקבות האתר בשילוב היכרות מוקדמת.

הייתה לי חוויה מאוד טובה בסך הכל, אני חושבת שהמטרות והיעדים הושגו ברובם, במחיר הוגן שתאם לתהליך. לדעתי גם המלצתי עליך לכמה אנשים לא יודעת אם הגיעו אליך וגם לא זוכרת למי:) 

 

אנוה רצון, יועצת לניהול סיכונים ואחריות תאגידית

״לפני שהתחלנו את התהליך טיפלתי במספר מועט של מטופלים ולמדתי יוגה. לא היה לי חזון ברור מה אני רוצה, רק ידעתי שאני רוצה לצמוח ושיש לי מה לתת לעולם מעבר למה שאני נותנת.

האמת שלא חששתי מהתהליך איתך כי הקסמת אותי בידיעותיך והאמנת בי מאוד, הרבה יותר ממה שהאמנתי על עצמי. הרבה יותר. החזון שלך לגביי היה ברור לך וידוע לך. אני לא האמנתי שבאמת אצליח להגשים את גישת אורלב: להנות מקליניקה פוריה, טיפולים רבים, סדנאות ועוד.

התוצאות שחוויתי מדהימות! כיום יש גישה ואפילו שיטה. אני מחוברת לשם ולחזון שראית. כיום זו מי שאני ורק רוצה עוד ועוד. ידעת לנתב בצורה מדהימה את הספינה הזו.

הייתי מתארת את החוויה כמעצימה והכרחית לפיתוח עסק. כיום איני יכולה לראות את עצמי צולחת לבדי את הדרך העסקית שלי. התמיכה הזו שלך והאמונה שלך בי מאפשרות לי ולעסק לגדול ולהתפתח.


רננה אורלב, מפתחת גישת אורלב לליווי וריפוי רוחני.

לקוחות שמרגשים אותי

התרגשות

Before we started the process I didn't really know in which direction to continue. I was without a real direction. Concerts regarding the process itself were maybe that I was afraid that I can't express myself in a way to be fully understood.

Results:

I have a brand name I love and really can identify with.I know my direction and my goals. I got stronger in my decision to have a sustainable brand. My values and the direction I am heading to become much more clear. It took me a while till I started to implement all that I have learned. It needed to sink in I guess ;-)

It was a lovely and very warm experience for me. I was actually looking forward in excitement to every meeting.

Linda friedrich @ambartique 

שאלות נפוצות

"מה אם אני לא יכול.ה לחכות וצריך.ה את הלוגו שלי מהר?"

תמיד אפשר למצוא מישהו בפייבר שיעצב לך לוגו זמני בחמישה דולר, או לבנות לך אחד בחינם בקאנבה.

ועכשיו, כשסגרת את הפינה הזו, מציעה בכל זאת לפנות לעצמך את הזמן כדי לתכנן את הזהות המיתוגית שלך כמו שצריך, בסוף הקורס יהיה לך ברור אם הלוגו באמת מייצג את המותג שלך או שלא.

 

"2000 ש"ח לקורס? לא יותר זול ומהר לעבוד רק עם מעצב וזהו?"

בעקבות עבודה עם עשרות מעצבים, אני יכולה לומר שרוב המעצבים היו מעדיפים להתעסק יותר בעיצוב. הם שולחים ללקוחות שלהם את המסמכים האלה כי הלקוחות באים מבולבלים ולא מגובשים. מעצבים רק יודו לכם.ן אם תבואו אליהם עם אפיון מגובש של מותג, שכל מה שנשאר זה לעצב את הויזואליות שלו. וזה גם יהפוך את התהליך לזול, מהיר וקל יותר (:

הרבה יותר מהר וזול לעשות את התהליך הזה פעם אחת כמו שצריך, ולבנות זהות מותגית שתוכל לשרת אותך אפילו 3 ואפילו 5 שנים קדימה.

 

"גם מעצבים שואלים אותי כל מיני שאלות לגבי המותג והסיפור שלי, אז למה צריך את הקורס?"

מנסיון, ככל שלמעצב יש יותר בהירות לגבי מי את/ה, מה את/ה עושה ולמה זה חשוב כך בא לידי ביטוי התוצר! מסמך וורד עם כמה שאלות על העסק שלכם לא משתווה בשום צורה לתהליך של כמה חודשים.

 

כדי לעמוד בסערות העסקיות של העולם שלנו, מומלץ להתחיל מחיזוק השורשים.
האם הגיעה הבשלות לדיוק ומיקוד העסק שלך? 
הקורס הזה יבהיר לך אחת ולתמיד מה הייחוד שלך ואיך לצאת איתו החוצה בגאווה.
 השורשים.

bottom of page